O nás


Představení organizace

Od roku 2002 samostatný právní subjekt, zřizovatel Město Kojetín.

Účel i předmět činnosti vymezuje zřizovací listina ve znění pozdějších dodatků:

a) hlavní činnost: poskytování stravování pro žáky škol a závodní stravování zaměstnanců,

b) doplňková činnost: závodní stravování zaměstnanců právnických osob vykonávajících činnost škol a školských zařízení, hostinská činnost a rozvoz stravy na základě živnostenského oprávnění.

Průměrný počet obědů uvařených denně: 700 pro všechny věkové kategorie, výběr ze dvou druhů jídel od 4. třídy.

Nabídka obědů i rozvozu stravy
V rámci zvyšování kvality našich služeb sestavujeme jídelníčky tak, aby byly vizitkou naší činnosti. Jsou ukázkou stravy pestré a vyvážené. Jídla vybíráme s ohledem na cílové skupiny strávníků ve všech věkových kategoriích. Jídla jsou zajímavá a často spojená s lidovými gastronomickými tradicemi či jinými akcemi. Vaříme převážně z čerstvých surovin a do jídelníčku celoročně pravidelně zařazujeme čerstvé ovoce a zeleninu, také moučníky, které si sami pečeme.
Díky šetrnému způsobu přípravy a vyváženému poměru všech důležitých živin můžete mít jistotu, že naše jídlo odpovídá zásadám zdravého stravování.
Oběd si můžete zkonzumovat u nás v jídelně v přízemí, která je určena jen pro cizí strávníky a můžete tak posedět v příjemném prostředí, nebo vám ho dovezeme domů.
Nabídka obědů bez přidání lepku
Pro širokou veřejnost nabízíme obědy bez přidání lepku. Jídelníček i receptury jsou tvořeny pod odborným dohledem nutriční terapeuty.
Nově rozvoz jídel až do domu.
Nabízíme možnost rozvozu jídel až do domu. Cena za rozvoz je 15,- Kč za oběd v rámci Kojetína. Pokud budete odebírat více obědů na jednu adresu, je cena poloviční, případně dle individuální kalkulace. Můžeme zajistit dovoz obědů pro firmy, podniky atd. Pokud budete chtít rozvoz mimo Kojetín, cena za dovoz se řídí počtem ujetých km.
Zajištění stravy na rodinné a firemní oslavy
Nabízíme i cateringové služby. Jedná se o zajištění občerstvení na rodinné oslavy, podnikové akce, společenské a jiné akce. Máme již bohaté zkušenosti s přípravou rautů jak pro menší počet osob, tak pro větší společnost, s velmi kladnými ohlasy. Občerstvení pro vás připravíme buď v našich slavnostně vyzdobených prostorách, nebo vám je dovezeme domů.

Bližší informace: reditelka@sj.kojetin.cz, tel.: 581 701 059
nebo stravenky@sj.kojetin.cz, 581 762 542 www.sj.kojetin.cz